Послуга: Строки: Ціна:
Зміна назви підприємства 10 робочих днів 1900 грн.   

Необхідність зміни назви підприємства може бути викликана низкою причин, починаючи від зміни власника закінчуючи бажанням власника дати нове більш гармонійне і представницьке назву. Найчастіше зміна назви підприємства здійснюється відповідно до вимог його нових засновників або в рамках програми ребрендингу.

Однак цей процес перейменування підприємства трудомісткий, тому що необхідно внести відповідні зміни: зміна всіх установчих документів, виготовлення нової печатки та знищення старої, зміна довідки Держкомстату, довідок про постановку на облік в податковій, фондах соцстрахування, свідоцтва платника ПДВ або єдиного податку. Також внести зміни в усі ліцензії дозволу, які отримала Ваша компанія. Повідомлення про зміни, що відбулися всіх відповідних інстанцій, включаючи і банківські установи, переоформлення товарних знаків і ліцензій (якщо вони є у компанії, яка змінює назву).

Згідно ч. 4 ст. 90 Цивільного кодексу України (далі — ЦКУ), в разі зміни свого найменування юридична особа крім виконання інших вимог, встановлених законом, зобов’язана помістити оголошення про це в засобах масової інформації, які публікують відомості про державну реєстрацію юридичної особи, та письмово повідомити про це всім особам, з якими вона перебуває у договірних відносинах.
При реєстрації зміни назви юридичної особи у відділі реєстрації юридичних і фізичних осіб, відомості автоматично заносяться в Вісник єдиного держ. реєстру юридичних та фізичних осіб.

Документи необхідні для отримання послуги:
– копії паспортів директора підприємства і головного бухгалтера (є він є в штаті);
– виписка або свідоцтво про державну реєстрацію (копія) — надає замовник;
– оригінал статуту підприємства — надає замовник;
– нова назва підприємства — надає замовник;
– оригінал довідки, заповненої за формою 4-ОПП (при наявності) — надає замовник;
– оригінал довідки, заповненої за формою ЄДРПОУ (при наявності) — надає замовник;
– реєстраційна картка — надає замовник;
– свідоцтво єдиного податку / свідоцтво платника ПДВ (оригінал) — надає замовник;
– протокол юридичної особи (оригінал) — готуємо ми;
– довіреність від керівника юридичної особи (оригінал) — готуємо ми;
– реєстраційна форма (оригінал) — готуємо ми.