Послуга: Строки: Ціна:
Оформлення та супровід державної реєстрації змін до установчих документів  - 1900 грн.                 
Зміна в складі учасників від 5 робочих днів  950 грн.
 додатково сплачується державне мито  - 51 грн.
додатково оплачуються нотаріальні послуги по посвідченню підписів засновників в статуті   - 170 грн.
Заявка про переуступки частки учасника від 5 робочих днів  150 грн.
Зміна юридичної адреси  від 5 робочих днів  950 грн.
Зміна району від 5 робочих днів  1500 грн.
Зміна директора від 5 робочих днів  950 грн.
Зміна КВЕД (видів економічної діяльності) від 3 робочих днів  400 грн.
Зміна розміру статутного капіталу (без урахування вартості нотаріальних послуг)  від 3 робочих днів  980 грн. 
Зміна назви підприємства від 10 робочих днів  1950 грн.
  - зміна свідоцтв від 3 робочих днів  200 грн.
 - виготовлення печатки від 3 робочих днів  400 грн.

Час від часу виникає необхідність внесення змін до статуту, вони можуть бути пов’язані зі зміною складу учасників, зміни юридичної адреси (якщо він вказаний в статуті) або найменування підприємства. Крім того, може виникнути необхідність додавання видів діяльності або уточнення повноважень органів управління, ну і, врешті-решт, просто приведення статуту у відповідність до вимог чинного законодавства (це особливо актуально для АТ). Зміни до установчих документів можливі в двох формах: у формі окремого доповнення до них, або у формі їх викладення в новій редакції.

Для внесення змін до статутних документів державному реєстратору необхідно надати: — заповнену реєстраційну картку для проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи; — документ, що підтверджує прийняття уповноваженим органом юридичної особи рішення про проведення державної реєстрації змін до установчих документів; — документ, що підтверджує правомочність прийняття уповноваженим органом юридичної особи рішення про проведення державної реєстрації змін до установчих документів; — оригінал установчого документа з усіма змінами і доповненнями, якщо такі є, або його діюча на момент подачі документів редакція, з відмітками про державну реєстрацію; — два примірники змін до установчих документів або їх остання (пропонована до державної реєстрації) редакція; — документ, що підтверджує оплату реєстраційного збору за проведення державної реєстрації змін до установчих документів; — довіреність представника.

Крім того, у випадках, коли зміни пов’язані зі зменшенням статутного капіталу, крім перерахованих вище документів, державному реєстратору подається документ, що підтверджує оплату публікації відповідного оголошення в спеціалізованому засобі масової інформації. У випадках, коли реєстрації підлягають установчі документи зі зміненим складом учасників, з зміненими цілями юридичної особи також необхідно надати документи, що підтверджують підстави таких змін.

У вартість входить: — детальна консультація по майбутнім оновленням і змінам, а також оформлення всіх необхідних документів; — реєстрація всіх змін в адміністрації.