Відстояти свої права у суді і виграти процес — це головний крок на шляху до вирішення проблеми, яка зумовила візит до суду, і в ряді випадків цей крок є завершальним.

Однак є безліч ситуацій (насамперед стосуються фінансових взаємовідносин між сторонами спору), коли рішення, прийняте на Вашу користь, є тільки черговим, важливим, але далеко не останнім етапом в справі відновлення своїх прав. В таких випадках, результат можливо відчути виключно після того, як рішення суду буде виконано.
Трапляються й зворотні випадки, коли прийняте не на Вашу користь рішення суду і подальше залучення супротивної сторони державної виконавчої служби, порушує нормальні робочі процеси і ускладнює господарську діяльність підприємства.

І в тих, і в інших випадках, досягнення максимально можливого позитивного результату пов’язано з залученням спеціаліста з виконавчого провадження.
Його участь вкрай необхідна, якщо ви хочете максимально використовувати наявні у вас правові можливості без втрат часу і марних витрат.

Великий досвід спілкування з державною виконавчою службою та обширний правовий інструментарій юристів компанії «Правовий клуб», дозволить Вам не відволікатися на проблему, що знаходиться в «підвішеному», а забезпечить повний комплекс заходів, пов’язаних з рішучим, швидким і повним виконанням рішення суду.

 

За більш детальною консультацією звертайтеся до наших юристів.