При досягненні підприємством певного рівня, стає очевидним практична неможливість подальше вести його діяльность без професійного юридичного супровіду.

Є два основних шляхи вирішення виниклої проблеми — прийом на роботу (у штат) юриста або звернення в юридичну фірму для відповідного обслуговування.

Очевидний плюс другого шляху — він, в більшості випадків, набагато ефективніше. Все дуже просто: Ви сплачуєте тільки тоді, коли у Вас є необхідність у вирішенні юридичного питання яке виникло — ніякої абонплати! Вираз, який можливо застосувати до штатного юриста «солдат спить — служба йде» тут не працює! Плюс ніяких податків на зарплату, витрат на соціальні гарантії та проблем з людським фактором співробітника. В нашому випадку Ви завжди розумієте, коли і за що платите. При цьому, на Вас працює команда досвідчених юристів, дозволити собі утримання яких в штаті, має можливість далеко не кожне підприємство.

Юридична компанія «Правовий клуб» — компанія, яка спеціалізується на юридичному забезпеченні діяльності підприємств. Господарське, податкове, корпоративне право — основні напрямки нашої діяльності. У нашій роботі ми прагнемо створити для клієнта максимально комфортні умови співпраці. З одного боку, ви отримаєте швидкий і простий доступ до досвідченого юриста, з іншого — ви платите тільки тоді, коли він задіяний і працює безпосередньо на ваше замовлення.

Ми вирішуємо всі питання, які можуть виникнути в діяльності переважної кількості підприємств і в яких участь юриста необхідна.