Не є секретом така думка, що розбіжності які виникли краще і ефективніше вирішувати в позасудовому порядку. Це очевидно, якщо дійсна мета сторін конфлікту усунути суперечності в поглядах на вирішення тієї чи іншої проблеми. Адже врегулювавши спір у позасудовому порядку, ви:
– не витрачаєте час і не відволікаєте свої трудові ресурси на конфлікт який знаходиться в активному стані;
– не сплачуєте послуги юристів, як з підготовки документації для судового розгляду, так і за їх участі в судових засіданнях;
– Не сплачуєте судові витрати і накладні витрати (судовий збір, послуги поштового зв’язку, кур’єрської доставки, витрати на поїздки, отримання будь-яких довідок і т.ін.).

Вочевидь, що судовий процес, це, в більшості випадків не те, що допомагає вашій справі розвиватися і йти вперед, а навпаки — це те, що регулярно вимагає витрат часу, грошей, та й моральних сил.

Юристи компанії «Правовий клуб» мають великий досвід в позасудовому врегулюванні суперечок. Для нас, в більшості випадків, не складає особливих труднощів зразу, після ознайомлення з документами по справі, визначити перспективи успішного його вирішення минувши будівлю суду. У тому випадку, якщо такі є, ми розкладемо конфлікт за складовими, визначимо цілі і базову позицію, а також оптимальний інструментарій та необхідні кроки для досягнення позитивного результату.

В теж час, трапляються випадки, коли для врегулювання спору між сторонами, досить просто «свіжого» погляду на конфліктну ситуацію, оскільки ключ до її вирішення полягає в можливості сторін змінити кут зору на проблему.

 

За більш детальною консультацією звертайтеся до наших юристів.